Kiire internet muudab sinu elu lihtsaks!

Kas õhtuti kasutavad mitmed pereliikmed korraga internetti? Lisaks soovid pilte ja videoid internetti üles laadida ja neid parimas kvaliteedis vaadata? Siis on mõistlik valik kiire ja kindel internet.

 

Ühenda end tulevikuvõrguga

Kui täna on hea ja kiire internetiühendus 300 Mbit/s, siis viie aasta pärast on koduinternet 10 korda kiirem. Seega - kui soovid uusi ja seni veel leiutamata teenuseid kasutada oma kodus ja viie või viieteistkümne aasta pärast, võid Elioni võrgule kindel olla - olles kord juba valguskaablivõrguga liitunud, saab Sinu internet ainult kiiremaks muutuda.

 

Avalikud Wifi levialad

Sul on võimalus kasutada ka meie avalikke wifi-võrgu levialasid üle Eesti. Elioni wifi kasutamine on tasuta ning kasuta nii palju, kui soovid!

 

Traadita internet sobib maapiirkondadesse

Traadita internet levib ka sinna, kuhu kaabel ei ulatu ning seega on see sobilik näiteks sinu maaelamisse! See on kiirem ja stabiilsem kui mobiilne internet ning sellel puudub igasugune häiriv andmemahupiirang.

 

Kaitse oma arvutit
viiruste eest

Arvutikaitse tarkvara kaitseb sinu arvutit viiruste, rämpsposti ja nuhkavara eest ning võimaldab piirata laste ligipääsu sobimatutele veebilehtedele.

 

Domeen ja veebimajutus

Sinu kodulehe, foorumi või blogi aadressid on nii pikad, et suudad neid vaevu ise meeles hoida? Registreeri endale lühikese ning lööva nimega domeeniaadress ning meiliaadressid!

 

Soovid olemasolevat internetiühendust kolida?

Aitame sul kõik teenused sujuvalt uude koju kaasa võtta

Kolimisabi

Aitame sul kõik meie teenused sujuvalt uude koju kaasa võtta.

Anna meile teada, kui oled kolimas ning soovid meie teenused uude koju kaasa võtta. Enamasti on teenuste kolimine uuele aadressile võimalik ning me saame selle sujuvalt ära korraldada.

Teenuste kolimiseks:

  • selgitame välja uue asukoha täpsed võimalused
  • koostame vajaduse korral täpse teenuste kolimiskava
  • korraldame teenuste kolimise

Kolimiskava koostamisel võib selguda, et vaja on teha tavapärasest rohkem paigaldustöid. Sellisel juhul lisandub kolimishinnale ka vastav lisatasu.

Kui soovid meie teenused uude kohta kaasa võtta, täida palun kolimisvorm ning saada see meile. Meie kolimishaldur võtab sinuga ühe tööpäeva jooksul ühendust.


Kolida soovitavate teenuste tänane aadress:

 


Aadress kuhu soovid kolida:

 
  Vormi saatmiseks on vajalik täita kõik tärniga tähistatud väljad.

banku

DDlayer-custom-temp.fix