Põhipakett on sisukas

Uues põhipaketis on menukad telekanalid, reklaamipausideta kordusTV, millega saad kodumaised saateid 8 päeva jooksul järgi vaadata ning filmiriiul, kuhu lisame igal nädalal 3 uut linateost.

Tutvu uuenenud põhipaketiga

 

Mugav menüü
ja uued puldid

Menüüs liikumine on tehtud lihtsaks ning sul on kõik oluline korraga ekraanil. Nüüd saad valida, kas soovid lihtsat pulti, millel on vaid olulised nupud menüüs liikumiseks või numbritega pulti, millega saad kanaleid vahetada ka numbriklahvide abil. Mõlemad puldid teevad nutiTV menüüs liikumise sujuvaks ja mugavaks.

Tutvu uute pultidega Uue nutiTV kasutamise nipid

 

 

 

 

 

 

Uutmoodi salvestusteenus

Uutmoodi salvestamisega saad kõigi populaarsete telekanalite saatekavas alati kuni 2 nädalat tagasi rännata. Lisaks saad ise salvestama panna oma lemmikseriaalid hooaja kaupa ning vaadata just siis, kui sulle sobib.

Loe salvestamisest lähemalt

 

Videolaenutus
on mugavaim kino

Videolaenutuses on teleriekraani uusimad filmid. Saad valida pidevalt uuenevast filmivalikust meelepäraseid linateoseid ning vaadata sulle sobival ajal.

Loe videolaenutusest lähemalt

 

Lastele oma lastenurk

Lastele on loodud emakeelne ja vägivallavaba sisuga lastenurk, kus on koos saated, sarjad ja multikad.
Oma lemmikute vaatamisega saavad pere pisimad omal käel hakkama - see on lihtne ja lõbus.

Loe lastenurgast lähemalt

 

Rohkem kui televisioon

Selleks, et oluline ei ununeks, tuletab teler sulle saadete ja filmide algusaegu meelde.
Lisaks saad kuulata erinevale maitsele sobivaid raadiokanaleid.

 

Uuendused vajavad kaasaegseid seadmeid

Uus nutiTV menüü toimib Samsungi SmartTV telerites või Motorola digiboksides (VIP1003, VIP1903) ja Arris (VIP1113) digiboksis. Amino digiboksidega ei ole uus nutiTV kasutatav. Seepärast soovitame kasutada kaasaegseid seadmeid.

Loe lähemalt: Võrdle seadmeid Arris Samsung

 

Liitu Elioni nutiTV-ga

Kui sul ei ole kodus Elioni nutiTV-d, siis telli see iseteenindusest. Praegused Elioni kliendid saavad vana nutiTV vahetada uue vastu oma TV ekraanilt.

nutiTV kuutasu on alates 5 €. nutiTV vaatamiseks on vajalik Elioni internetiühendus. Kui sa Elioni internetiteenust ei kasuta, lisandub nutiTV kuutasule alusühenduse kuutasu 6,33 €.

Telli nutiTV

TV ekraanilt tellimiseks ava puldiga menüü
 
 

banku

DDlayer-custom-temp.fix