Telefon nutiTV-s

Alusta kõnet ja vaata kõneinfot otse teleriekraanilt

Elioni nutiTV ja telefoni kliendil salvestub kõik kõnega seonduv info teleriekraanile. Samuti saad ekraanilt alustada kõnesid ja vaadata kõnede statistikat.

Kuidas kasutada?

Läbi teleri helistamist saad kasutada siis, kui oled meie nutiTV klient. Vajuta puldil menu-nuppu ja vali sealt "Telefon". Vajutades telefoni ikoonil, saad vastavalt oma soovile muuta oma telefoni seadeid, vaadata kõneinfot, korrastada või luua telefoniraamatut ning alustada kõnesid.

 

Juhul, kui sa nutiTV menüüst telefoni kohta infot ei leia, siis anna oma soovist teenust kasutada meile teada helistades numbril 165. Vastav teade koos juhistega tuleb ka sinu teleri ekraanile.

Telefoni tutvustus

Soodsaim viis helistamiseks, pluss uued võimalused.

Vaata lähemalt

 

 

Kõne alustamine teleriekraani kaudu

Ava menüüst "telefon" ja vali number telefoniraamatust või kõneregistrist. Esmalt heliseb su oma telefon ning kui tõstad toru, ühendame sind valitud numbriga.

 

Muuda sõbranumbreid otse ekraanilt

Kui sul ei ole veel sõbranumbreid või soovid neid muuta, siis saad seda teha otse teleriekraanilt. Sõbranumbriks saad valida ükskõik millise Elioni võrgus oleva tavatelefoninumbri. Samamoodi saad muuta valitud sõbrariike. Vajuta puldil menüü-nuppu, vali telefoni ikoon ja seadete alt saadki vajalikke toiminguid teha.

 

Telefoniraamat sinu teleri ekraanil

NutiTV-ga saad oma sõprade, tuttavate ja teiste vajalike kontaktide telefoninumbreid lisada ja muuta otse teleriekraanil. Nii on kõik vajalikud numbrid kindlas kohas ning pole karta, et need kaotsi lähevad, kui juhtud näiteks oma mobiiltelefoni ära kaotama. Telefoniraamatu koostamine.

 

Kõne alustamine teleriekraani kaudu

Muuda sõbranumbreid otse ekraanilt

Telefoniraamat sinu teleri ekraanil

Telefoniraamatu koostamine

Vajuta puldil menüü-nuppu, vali telefoni ikoon ja seejärel telefoniraamat. Liigu noolenupuga üles või alla ja saad valida juba valitud või sisenenud kõnede numbreid. Kui sa vajutad kollast nuppu, saad salvestada need numbrid telefoniraamatusse.

Või vali lihtsalt noolenupuga, et lisa uus number, seejärel vajuta OK ja sisesta nutiTV puldi abil sõbra telefoninumber ja nimi ning salvesta need.

Kui ekraanil on vastamata kõne riba, siis vajuta puldiga OK-nupule. Nii näed, kes on sulle helistanud, kui sind polnud kodus. Kui vajutad kollast nuppu, saad koheselt salvestada selle numbri oma nutiTV telefoniraamatusse.

Telefoni tutvustus